Alışveriş Güvenliği

Sanat eserleri kadar içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapmanız da bizim için çok önemli.

sanatgezgini.com’dan kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en güncel ve lisanslı güvenlik teknolojileri kullanılmaktadır.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Secure Payment servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilir, hemen şimdi eşsiz sanat eserlerine sahip olabilirsiniz.

 

Üyelik bilgileriniz güvende!

Üye olduğunuz andan itibaren tüm kişisel bilgileriniz sanatgezgini.com gizlilik esasları ile güvence altındadır. Üyelik kayıt formunda istenilen bilgiler ( isim, adres, telefon, e-mail) sizlere güncellenen ürün ve servislerimizi duyurmak , sanat dünyasından önemli haberleri aktarmak ve güvenli ticareti sağlamak amacı ile kullanılacaktır.

Kişisel bilgileriniz yasal gereklilikler dışında reklam amacı ile iletişime geçmek isteyen 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Üyelerimiz istedikleri anda sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler veya değişiklik yapabilirler.

Alım işlemi esnasında kredi kartı ile ödeme yapıyorsanız verdiğiniz bilgiler hiçbir şekilde sanatgezgini.com veri tabanına kaydedilmemekte olup bu bilgilere banka dışında ulaşılamaz.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek güvenli ortamda provizyon alınmak üzere sadece bankanın sanal pos sistemine aktarılır.

Sitemiz bağlantıda bulunduğu diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • Müşteri ve sipariş bilgilerinin saklandığı veri tabanları düzenli aralıklarla yedeklenir.
  • Sisteme yetkisiz kişilerin girişini engellemek için endüstri standardı firewall sistemleri kullanılmaktadır.

 

GÜVENLİ E- TİCARET

Sitede satışa sunacağımız eserlerin orijinalliği ve sanatçılarımızın saygınlığı güvenli e-ticaretimizin ilk adımıdır.

Üyelerimize orijinal sanat eserlerini ödenebilir fiyatlarla sunmayı sağlamak ve ödeme ile teslimat süreçlerinde de güvenli e-ticareti gerçekleştirmek için çalışma prensiplerimizi şu adımlarla gerçekleştiriyoruz:

Sanat eseri alımını yapan için;

Üyelerimiz alım talebini "satın al" bölümünden sisteme girerler ve ödemeyi gerçekleştirirler. ( Kredi kartı veya banka havalesi)

Tahsil edilen tutarın sanat gezgini hesabına kaydını takiben firmamız sanatçıyı bilgilendirir, teyit alır ve daha sonra alıcıya işlemin gerçekleşmesi ve teslimatı ile ilgili bilgi verir.

Alıcı eseri teslim aldığında ilk kontrolü yapar ve sorunsuz teslim aldığına dair kargo fişini imzalar. ( Alıcının eseri daha sonra da iade etme hakkı vardır ; bakınız eser/ para iade bölümü)

Kargo teyidinin firmamıza ulaşmasından sonra sanatçı / satıcıya para ödenir.

Sanatçı / Sanat eseri satıcısı için;

Sanatçılarımız üyelik , kısa özgeçmiş ve finansal bilgilerinin sisteme girişi ile sitemize kendilerini ilk adımda tanıtmış olurlar. Eserlerini yüklerler ve mutlaka kendileri ile karşılıklı veya sözlü irtibat kurularak işbirliğimizi başlatırız.

Sanatçılarımızdan sitemizde sergilediği eserlerin satış güncelliği konusunda duyarlı olmalarını, sanatgezgini.com'da satış amacıyla sergiledikleri eserin eğer başka kanaldan satılması söz konusu olursa, o eseri sitemizde yayından kaldırmalarını rica ediyoruz.

Sistemin arzu edildiği şekilde yürümesi ve müşteri memnuniyeti açısından önemli diğer unsur ise eserin satış teyidi sonrasında teslimat şartlarına da uyulmasıdır.

Satılan eser konusunda firmamızla yapılan görüşmeyi müteakip eserin uygun şekilde paketlenerek kargoya teslimi yapılmalıdır.

Kargo bilgilerinin sisteme tanımlaması teslimatı teyid edebilmemiz için önemlidir. Sorunsuz olarak teslimatın gerçekleşmesini takiben 8 iş günü sonra ilgili ödeme sanatçımızın hesabına gönderilecektir.

Telefon&Adres

icon(+90) 212 291 66 67 (pbx)

----------------------------------

Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Cd No:99 - 3 34200 Beşiktaş, İstanbul


Bülten servisimize abone olun.

Tablo

Çağdaş Türk sanatçılarının orijinal eserlerinin yer aldığı Türkiye'nin en geniş kapsamlı online sanat galerisi. Tablo, Resim, Heykel, Seramik, Özgün Baskı ve Sanat Eserleri

Back to Top