0212 291 66 67 bilgi@sanatgezgini.com
0

SEPET

Sepetinizde hiç eser yok.

Sanat Gezgini | İş Ortaklığı

İş Ortaklığı

Geniş kitlelere ulaşamıyor musunuz?

Eserlerinizi sergileyecek mekan bulmakta güçlük mü yaşıyorsunuz?

Oradan oraya eserlerinizi taşımaktan artık yoruldunuz mu?

"Sadece eser üretmekle ilgilenmek istiyorum, satış tarafında işi başkalarına bırakmayı tercih ediyorum” mu diyorsunuz?


Sanat Gezgini olarak sizi gayet iyi anlıyor ve profesyonel yaklaşımımızla tanışmanızı öneriyoruz.

200’den fazla sanatçı ve binlerce sanatseverin yer aldığı ayrıcalıklı bir adreste iş ortağımız olmak ister misiniz?

Geniş kitlelere eserlerinizi ulaştırabileceğiniz sanatgezgini.com, 2009 yılından bu yana yüzlerce sanatçıya aracılık yapmaya devam ediyor.

sanatgezgini.com‘da sanatçılarımız sadece İstanbul değil, tüm şehirlerde  sanatseverlerle,  yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın bir araya gelerek, online iş modelinin avantajını yaşıyor.

Gittikçe yoğunlaşan şehir yaşamında, galerileri ve sergileri ziyaret edemeyen ancak koleksiyonuna değer katmak isteyen binlerce sanatseverin tercihi olan sanatgezgini.com’da siz değerli sanatçılarımızı ağırlamak bize mutluluk veriyor.

sanatgezgini.com'a üye olmak , eser sergilemek  birkaç adımda kolaylıkla tamamlanabilir. Hemen eser sergilemek için üye olabilir, daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya Sıkça Sorulan Sorular'a göz atabilirsiniz.

Üye olduktan sonra şifrenizle bağlanarak ulaştığınız sayfanızda eserlerinizle ilgili güncellemeleri, ilave ve çıkartmaları yapabilir, satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Sanatçı üyelerimize; sanatgezgini.com olarak yaptığımız tüm tanıtım ve reklam çalışmalarında, sosyal medyada yer verilmekte,  bunun yanısıra  projelerde üye sanatçılarımızın işlerinden oluşan sunumlar hazırlanarak doğrudan alıcılarla buluşmaları sağlanmaktadır.
 
Sanatgezgini.com ailesine katılmanız bizi mutlu eder.
 
 

 

 

 

 

İşleniyor...