0212 291 66 67 bilgi@sanatgezgini.com
0

SEPET

Sepetinizde hiç eser yok.

Sanat Gezgini | Hakkımızda

Herkes için sanatın adresi...

Sanatgezgini

www.sanatgezgini.com , uzun yıllar süren profesyonel çalışma hayatımızdaki tecrübemizi, sanata duyduğumuz gönül bağı ile birleştirdiğimiz özel bir adrestir.

Çağdaş Türk sanatını toplumumuzun geniş kesimleri ile buluşturmak amacı ile kurulan Sanat Gezgini; 2009 yılından bu yana 200’den fazla sanatçı ve 9000’den fazla sanatseveri bir araya getirerek, ülkemizde bir ilki gerçekleştirdi.

Kuruluşumuzdan bu yana amacımız; sanatçılarımızı ve eserlerini geniş kitlelerle buluşturmak ve sanatseverlere eser alımı ile ilgili kolay ulaşılabilir bir yol oluşturmak. Bu nedenle pek çok farklı kategoride, tarzda ve çok değişik bütçelerde işlere yer vermekteyiz.

www.sanatgezgini.com sayfalarını takip ederek çağdaş Türk sanatının ustalarını ve genç isimlerini tanıyabilir, kariyerleri hakkında bilgi sahibi olabilir, işlerini yakından inceleyebilir ve seçtiklerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

“Türkiye’nin ilk ve en geniş portföye sahip online galerisi” www.sanatgezgini.com yenilen yüzü ve fonksiyonları ile sanatçılar ve sanatseverler için güvenilir bir adres olarak ilk günün heyecanıyla çalışmalarına devam edecek.

 

 

Sanat dolu günler dileğiyle!

 

Tülin Mumyakmaz
Kurucu

İşleniyor...