0212 291 66 67 bilgi@sanatgezgini.com
0

SEPET

Sepetinizde hiç eser yok.

Ödeme

Ödeme

Ödemelerinizi galerimizde nakit ve kredi kartınızla yapabilirsiniz. Sitemizde ise nakit ve EFT yoluyla ödeme yapabilir, Garanti ve Finansbank kredi kartlarınızla 6 taksit avantajını kullanabilirsiniz.

Ayrıca Garanti Bankası CepBank Alışveriş ile sanatgezgini.com’dan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı veya hesap bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan, sadece cep telefonu numaranızı girerek ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sipariş işlemi ödemenin gerçekleştirilmesi ile başlar. Eser için istenen tutar hesaplarımıza geçmeden eser alınmış sayılmaz, rezerve yapılamaz.

Sanal Alışverişin Güvencesi 3D SECURE sanatgezgini.com'da !

3D Secure Nedir? 

Internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir? 

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Banka Hesabına havale ile, banka havalesi ile ödeme seçeneğini işaretledikten sonra havale işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


Banka bilgileri ;

Alıcı : Sanat Gezgini Sanat Eserleri Pazarlama ve Ticaret Ltd.Şti.
FİNANSBANK A.Ş.
IBAN NO: TR73 0011 1000 0000 0020 7850 33 

GARANTİ BANKASI A.Ş.
IBAN NO: TR54 0006 2000 2770 0006 2939 55

Açıklama : Müşteri isim soyadı ve sipariş numarası

İşleminizi haftasonu bile yapmışsanız ve internet kullanıcısı iseniz bankanıza ileri tarihli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz. Ödemeye ait dekontu mail ile veya faks ile bize ulaştırınız.

Ödemenin gerçekleştirilmesi ile sanatçımız veya satıcımız ile eser stok kontrolü ve teslimat konusu netleştirilecek olup size 2 gün içerisinde teyit verilecektir.

İşleniyor...