0212 291 66 67 bilgi@sanatgezgini.com
0

SEPET

Sepetinizde hiç eser yok.

Sanat Gezgini | Mimari Projeler

Mimari projelere yönelik çalışmalar...

Sanatgezgini

Sanatgezgini

www.sanatgezgini.com 200’den fazla sanatçı ve farklı kategorilerde 3.000’den fazla eserle her geçen gün gelişen ve yenilenen büyük bir portföye sahiptir.

Sizler imzanızı taşıyan mekanlar yaratırken sanat eserleri seçiminizde işbirliği yapmak isteriz. Amacımız sanat eserleri ve sanatsal işlerin temini konusunda tek adreste tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir hizmet sunmaktır.

www.sanatgezgini.com’un servislerinden biri de çoklu sayıda görsel kullanılan otel, hastane ve benzeri projelere yönelik. Projeniz ile ilgili konsept, mimari görünüm gibi detayları almak için bir görüşme yapmayı öneriyoruz. Bu görüşme sonrasında farklı alternatiflerden oluşan bir sunum hazırlıyoruz sizin için ve sonrasında yorumlarınız doğrultusunda şekillendirerek ilerlemek ve en etkileyici sonuçları elde etmek mümkün oluyor.

Projeleriniz için neler bulabilirsiniz ?

  • Orijinal sanat eserleri; tuval üzerine yağlıboya resimler, heykeller, limitli baskılar ve bunun gibi…
  • Projeniz için; belirlediğiniz tema, ölçü, renk gibi kriterler paralelinde özel olarak hazırlanacak ve çoklu sayıda üretilebilecek dijital işler… Bu işler farklı malzemeler üzerine basılabilir, çerçeveli veya çerçevesiz kullanılabilir.
  • Duvar resmi; bu alanda çalışmalar yapan sanatçılarımız dilerseniz mekanda, duvar üzerinde resim yapabilir veya bu iş için özel bir tuval üzerine yapılan resimler duvarınıza monte edilebilir. Bu yöntemle yapılan işler sonuçta, resim sanki doğrudan duvara yapılmış gibi gözükmekle beraber, dilendiği zaman farklı bir yere taşıma avantajı sunmaktadır.
  • Seramik, cam enstelasyon çalışmaları
  • Seramik duvar panoları, vitray, mozaik
  • Fotoğraf
  • Özel üretim heykel çalışmaları

Tüm bu seçenekler için, projelerin önemli bir kriteri olan bütçeler doğrultusunda farklı alternatifler üretilebilmektedir.

Seçeceğiniz tüm işler dilerseniz uzman ekiplerimiz tarafından yerlerine monte edilerek teslim edilir.bilgi@sanatgezgini.com
0212 291 66 67

İşleniyor...